• Virtuálna prehliadka výtvarných prác súťaže Hollého kolíska maľovaná

Virtuálna prehliadka z vybraných 232 súťažných prác výtvarnej oblasti súťaže Hollého kolíska maľovaná obsahuje práce z MŠ, ZŠ, ZUŠ, ŠZŠ a CVČ z celého regiónu: MŠ Borský Mikuláš, MŠ Dr. Clementisa Skalica, MŠ Hurbanova Skalica, MŠ Štefanov, MŠ L. Novomeského Senica, MŠ Pod Kalváriou Skalica, MŠ Hviezdoslavova Skalica, ZŠ Borský Mikuláš, ZŠ Sadová Senica, ZŠ Dr. Dérera Malacky, ZŠ Unín, ZŠ Štúrova Malacky, ZUŠ Senica, Spojená škola Senica, ŠZŠ Šaštín-Stráže, CVČ Stonožka Senica, CVČ Beťárik Šaštín-Stráže, CVČ Malacky a ZŠ Rejdová.

Deti a žiaci najčastejšie kreslili a maľovali motívy zo života básnika Jána Hollého, z histórie obce Borský Mikuláš, ale i krásnu prírodu Borskej nížiny.

Výtvarné práce sú inštalované v priestoroch OÚ Borský Mikuláš a ZŠ Borský Mikuláš.

Veľmi nás teší  prejavený záujem o našu súťaž, o čom svedčí veľký počet zapojených detí, žiakov a pedagógov a rozmanitosť prác.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zaujímajú o našu krásnu obec BORSKÝ MIKULÁŠ!

• Zoznam fotoalbumov