Novinky

        • 🏆✨ Ocenenie v celoslovenskej súťaži Vesmír očami detí 🌌🎨
          • 🏆✨ Ocenenie v celoslovenskej súťaži Vesmír očami detí 🌌🎨

          • Nina Cáková (8.A) si po víťazstve v okresnom kole výtvarnej súťaže Vesmír očami detí 🚀 zabezpečila postup do celoslovenského kola, ktoré sa konalo pod záštitou Slovenskej ústrednej hvezdárne v Hurbanove. 🔭

            Veľmi nás teší 😊, že jej výtvarná práca Vesmírna rodina 🌠👨‍👩‍👧‍👦 uspela aj v silnej konkurencii mladých výtvarníkov z celého Slovenska. 🇸🇰🎨

            Za svoje úspešné reprezentovanie 🏅 Nina získala diplom 📜 a poukážku v hodnote 30 € 💶 do kníhkupectva Panta Rhei. 📚

            Ninke k tomuto krásnemu oceneniu srdečne blahoželáme 👏🌷 a zároveň jej želáme veľa úspechov na strednej škole. 🎓🍀 Veríme, že sa výtvarnej tvorbe bude venovať aj naďalej 🎨✨ – či už v rámci školských aktivít, alebo len tak pre radosť. 😊💖

            Mgr. Andrea Drinková ✍️

        • Zmrzlina pre deviatakov 🍦☀️
          • Zmrzlina pre deviatakov 🍦☀️

          • Dnešný horúci deň si deviataci schladili sponzorským darom – zmrzlinou 🍦 od p. Zuzany Butašovej zo Zmrzliny pod lipou. 🌳🍦 Deviataci tento darček dostali dodatočne k MDD 🎈🎉, pretože vtedy kvôli zábavným a športovým aktivitám 🏃‍♀️⚽🤸‍♂️, ktoré pripravili pre mladších žiakov, nestihli ísť na zmrzlinu. 🍦😊

            Srdečne ďakujeme p. Zuzane Butašovej ❤️🌷, že na nich myslela, a prajeme veľa spokojných zákazníkov. 😊🍀🌞

            Mgr. Ľudmila Rothackerová, Mgr. Jana Wallnerová ✍️🙂

        • 🚓 Návšteva dopravnej polície na našej škole 🚔
          • 🚓 Návšteva dopravnej polície na našej škole 🚔

          • Dňa 24. júna 2026 nás navštívili príslušníci okresného dopravného inšpektorátu zo Senice, ktorí pre našich žiakov pripravili zaujímavý a poučný program. 😊

            Počas návštevy mali žiaci možnosť zblízka si prezrieť služobné vozidlá a motocykel 🏍️, ktoré policajti využívajú pri svojej každodennej práci. Mohli si sadnúť do policajných áut 🚓, oboznámiť sa s ich vybavením a vypočuť si charakteristický zvuk policajných húkačiek 🚨. Veľký záujem vzbudili aj ukážky policajných pomôcok, napríklad služobných pút.

            Policajti pútavou formou priblížili svoju prácu 👮‍♂️👮‍♀️, porozprávali o rôznych situáciách, s ktorými sa stretávajú na cestách, a ochotne odpovedali na množstvo zvedavých otázok. 💬

            Návšteva bola pre žiakov nielen zaujímavým zážitkom, ale aj príležitosťou lepšie spoznať prácu príslušníkov Policajného zboru. 👍

            Pre žiakov II. stupňa bola pripravená aj odborná prednáška zameraná na bezpečnosť v cestnej premávke od p.policajta z krajského dopravného inšpektorátu z Trnavy. 🚦 Policajti upozornili na správne správanie chodcov 🚶‍♂️🚶‍♀️ a cyklistov 🚴 na cestách, venovali sa pravidlám používania elektrických kolobežiek 🛴 a poukázali na riziká a nebezpečenstvá spojené s ich nesprávnym využívaním. ⚠️ Zdôraznili význam nosenia ochranných prvkov 🪖, dodržiavania dopravných predpisov 📋 a zodpovedného správania sa v premávke.

            Ďakujeme príslušníkom dopravnej polície za ich návštevu, ochotu a cenné informácie, ktoré našim žiakom odovzdali. 🙏❤️ Veríme, že získané poznatky prispejú k väčšej bezpečnosti a zodpovednosti našich žiakov na cestách. 🚸😊

            ĎAKUJEME ZA NÁVŠTEVU! 🚓🚔👮‍♂️👮‍♀️

        • 📚 Úspech v literárnej súťaži Radlinského Kúty 🏆
          • 📚 Úspech v literárnej súťaži Radlinského Kúty 🏆

          • Žiačka Tamara Tománková zo 6.A úspešne reprezentovala našu školu v literárnej súťaži Radlinského Kúty, do ktorej prispela vlastnou tvorbou literárneho príbehu. ✍️📖

            Za svoju prácu získala 3. miesto 🥉 a bola odmenená poukážkou na nákup kníh. 🎁📚

            Poďakovanie patrí aj ďalším žiakom, ktorí sa do súťaže zapojili a reprezentovali našu školu svojimi literárnymi prácami: Adam Botek ✍️, Emma Dobiašová ✍️, Leo Butaš ✍️

            👏 Všetkým súťažiacim ďakujeme za ich tvorivosť, snahu a chuť tvoriť.

            Tamarke srdečne blahoželáme k peknému úspechu a prajeme jej veľa ďalších tvorivých nápadov, inšpirácie a úspechov! 🌹😊

            Mgr. Vlasta Vajdová 

        • Koncoročný výlet 9.A a 9.B v Prahe - 2.deň
          • Koncoročný výlet 9.A a 9.B v Prahe - 2.deň

          • 2. deň školského výletu deviatakov 😊

            Žiaci sa zobudili do krásneho slnečného počasia ☀️ a tešili sa na ďalšie zážitky 😃. Posilnení chutnými raňajkami 🥐🍽️ sa vydali na pešiu túru na kopec Petřín 🚶‍♀️🚶‍♂️, pretože lanovka ešte stále nie je v prevádzke 🚠. Horúčavu zmierňovalo pekné lesné okolie 🌳🌲 a občerstvenie v miestnom stánku 🥤 počas prestávky. Stúpanie do kopca bolo miestami náročné 💪, ale žiaci ho super zvládli 👏. Čakala ich prechádzka peknými záhradami 🌷🌹 a odvážni sa odhodlali na výstup na Petřínsku rozhľadňu 🗼, za čo boli odmenení nádherným pohľadom na celé mesto Prahu 🌆😍. V horúčave nás ochladila chutná zmrzlina 🍦 a ovocná ľadová triešť 🧊🍓. Z kopca sme zostupovali už rýchlejším krokom 🚶‍♀️🚶‍♂️.

            Žiaci sa tešili na chutný obed 🍽️😋 a oddych 🛋️. Ich veľkým želaním bolo navštíviť herné centrum Levels 🎮🕹️, v ktorom si našiel každý svoje obľúbené hry 😊.

            Nadšení 🤩, plní zážitkov 🎒✨, nakúpili ešte posledné suveníry 🎁 v miestnych obchodíkoch 🏪 a vydali sa na cestu domov 🚌.

            Dvojdňový školský výlet deviatakov sa síce skončil 🏁, no v ich srdciach ostanú nezabudnuteľné zážitky ❤️ na krásnu Prahu 🇨🇿✨.

             

            Mgr. Ľudmila Rothackerová, Mgr. Jana Wallnerová, Ing. Soňa Žabková 👩‍🏫👩‍🏫👩‍🏫

        • Koncoročný výlet 9.A a 9.B v Prahe🚆🏙️
          • Koncoročný výlet 9.A a 9.B v Prahe🚆🏙️

          • 1. deň školského výletu deviatakov v Prahe 🚆🏙️

            Náš školský výlet do Prahy sa začal cestou vlakom. 🚆 Po príchode do mesta sme sa ubytovali a krátko si oddýchli. 🏨😌 Následne sme sa presunuli do nákupného centra Quadrio, kde sme mali obed. 🍽️🥤

            Po obede sme si pozreli známu pohyblivú sochu Otočnú hlavu Franza Kafku, ktorá nás všetkých zaujala svojím netradičným vzhľadom. 🗿✨Navštívili sme Múzeum fantastických ilúzií, kde sme si vyskúšali rôzne optické klamy a zábavné atrakcie. 🎭🪞🤩

            Ďalšou zastávkou bol Pražský orloj na Staromestskom námestí. 🕰️🏛️ Prešli sme k Týnskemu chrámu. ⛪Krásny výhľad na mesto sme mali z Karlovho mosta 🌉📸 a potom sme sa presunuli na Hradčany. 🏰

            Horúce počasie nás neodradilo ☀️🥵 a vyšliapali sme niekoľko schodov až k Pražskému hradu. 🏰💪 Prešli sme okolím krásnych záhrad 🌳🌷 a navštívili sme Zlatú uličku, v ktorej sa nachádza aj domček zobrazujúci architektúru zo 16. storočia. 🏡✨

            Po meste sme sa presúvali aj metrom 🚇, vďaka čomu sme si mohli vyskúšať pražskú mestskú dopravu. 🚉Večer nás čakala večera 🍽️😊 a príjemná spoločná prechádzka večernou Prahou 🌃🚶‍♀️🚶‍♂️, počas ktorej sme obdivovali osvetlené historické pamiatky. ✨🏛️ Prvý deň výletu bol plný zážitkov 🎉📸 a všetci sme si ho veľmi užili. 😍👏

            Mgr. Ľudmila Rothackerová, Mgr. Jana Wallnerová, Ing. Soňa Žabková ✍️😊

        • Exkurzia Osvienčim
          • Exkurzia Osvienčim

          • 19. júna 2026 sa žiaci 9. A, 9. B, 8. A triedy zúčastnili exkurzie do koncentračného tábora v Osvienčime v Poľsku, ktorú nám zorganizovala CK Barto Travel.

            Téma holokaustu a koncentračných táborov sa vyučuje na hodinách dejepisu v rámci tematického celku 2. svetová vojna.


            14. júna 1940 prišiel prvý transport Poliakov do tohto koncentračného tábora. Vznikol z bývalých kasární a postupne bol prestavaný z pracovného tábora na vyhladzovací. Prenasledovaní boli predovšetkým Židia, Rómovia, Sovietskí zajatci a taktiež mnohí ďalší. Transporty prichádzali sem z krajín, ktoré boli obsadené fašistickým Nemeckom alebo boli jeho satelitmi. Zahynulo tu približne 1,5 milióna nevinných ľudí v plynových komorách, v dôsledku vyhladovania alebo ťažkých prác. Konali sa tu aj nehumánne experimenty, ktoré vykonával najviac doktor Josef Mengele. Tábory boli v Osvienčime tri a používa sa pre nemecký názov Auschwitz. Ako prvý bol postavený v roku 1940 Auschwitz I, pred ktorým je nápis Arbeit macht frei - „práca oslobodzuje“. Tu sa nachádzali aj plynové komory, v ktorých používali plyn Cyklon B. Pre nedostatočnú kapacitu bol postavený v Brezinke - Auschwitz Birkenau - Auschwitz II., ktorý je vzdialený asi 3 km od dedinky Osvienčim. Sem prichádzali vlaky plné mužov, žien, detí a starších, kde boli automaticky delení na rampe. Táto selekcia znamenala, či budú väznení alebo ich život skončí priamo v plynovej komore. V Monowiciach – Auschwitz III bol pracovný tábor, kam odchádzali väzni na ťažké práce.

            Po skončení 2. svetovej vojny mali byť tábory zrovnané so zemou, ale nakoniec úsilie preživších ich zachránilo pred zničením. Dnes sa Auschwitz I veľmi modernizuje, prechádza mnohými prestavbami a niektoré budovy už pôsobia zvnútra ako ozajstné múzeum.

            Napriek tomu, že téma holokaustu je veľmi náročná na vyučovanie, 51 našich žiakov absolvovalo túto exkurziu s porozumením a odvahou. Pozorne počúvali výklad sprievodcov.
            Mnohí z nich sa naspäť domov vyjadrili, že si uvedomili, aké majú šťastie, že žijú v súčasnosti, slobodní, chránení, majúci svoje práva, svoj domov a rodinu.
             

             

            Mgr. Ľudmila Rothackerová

        • Dobrodružstvo v jaskyni Driny 🦇🌱
          • Dobrodružstvo v jaskyni Driny 🦇🌱

          • V piatok 19.júna 2026 sa žiaci 3. ročníka vydali na zaujímavú exkurziu do jaskyne Driny. 🏞️ Počas prehliadky obdivovali nádhernú kvapľovú výzdobu, tajomné podzemné priestory a dozvedeli sa množstvo zaujímavostí o vzniku jaskýň a ich obyvateľoch. 🪨✨

            Výlet bol plný nových zážitkov, objavovania a dobrej nálady. 😊 Deti si odniesli nielen pekné spomienky, ale aj veľa nových vedomostí o prírode a jej ochrane. 💚

            Ďakujeme za krásny deň plný objavov! 🌞👏

        • 5.deň školy v prírode
          • 5.deň školy v prírode

          • Posledný deň školy v prírode sme začali raňajkami 🍞🥛 a balením vecí 🎒. Cestou domov sme sa ešte zastavili v Tarzánii v Trenčíne 🌳🧗, kde si žiaci preverili nielen svoju silu 💪 a obratnosť 🤸, ale aj odvahu 🦁 a psychickú odolnosť 😊. Pre mnohých to bol krásny zážitok ✨ a príjemná bodka 🔚 za spoločným týždňom. ❤️

            Na záver by sme sa chceli úprimne poďakovať rodičom 👨‍👩‍👧‍👦 a Rodičovskému združeniu 🤝 za sponzorské dary 🎁, vďaka ktorým sme mohli pripraviť pre deti pestrejší a zaujímavejší program. 🎉 Veľká vďaka patrí aj pánovi šoférovi Komornému 🚌 za bezpečnú a spoľahlivú dopravu počas celého pobytu. 👍 Zo srdca ❤️ ďakujeme pánovi zdravotníkovi Kučerákovi 🩺, ktorý bol pre deti neskutočnou oporou. 🌟 S veľkou ochotou a všímavosťou 🤗 reagoval na ich potreby aj v situáciách, keď o pomoc samy nepožiadali. 🙏 Vďaka jeho obetavosti 💙, ľudskému prístupu 🤝 a neustálej starostlivosti 🩹 sa deti počas celého pobytu cítili bezpečne 🛡️ a v maximálnej pohode. 😊 Poďakovanie patrí aj pani lekárničke Šajdíkovej 💊 za ochotu a poskytnutie potrebných liekov. 🌼

            Za nami zostalo päť dní plných turistiky 🥾⛰️, hier 🎲, smiechu 😄 a nezabudnuteľných zážitkov ✨, na ktoré budeme ešte dlho spomínať. 💭 Veríme, že si deti zo školy v prírode 🏕️ odniesli množstvo krásnych spomienok 📸 a zážitkov 💖, ku ktorým sa budú ešte dlho s úsmevom 😊 vracať. 🌈☀️

        • 📢 Výsledky volieb zástupcov rodičov do Rady školy
          • 📢 Výsledky volieb zástupcov rodičov do Rady školy

          • Vážení rodičia,

            prostredníctvom elektronického hlasovania v systéme EduPage sa uskutočnili voľby zástupcov rodičov do Rady školy. Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí sa zapojili do hlasovania 🙏, ako aj všetkým kandidátom za ich ochotu podieľať sa na rozvoji našej školy 🏫.

             

            Na základe výsledkov hlasovania boli kandidáti zoradení podľa počtu získaných hlasov nasledovne:

            Poradie    Kandidát      Počet hlasov

            1. Bc. Gabriela Černá 114 hlasov

            2. JUDr. Kristína Burianová  108 hlasov

            3. Mgr. Denisa Stupavská  100 hlasov

            4. Nikola Adamcová  99 hlasov

            5. Mgr. Katarína Ondrisková  58 hlasov

            6. Mgr. Petra Jediná  38 hlasov

            7. Tomáš Filip  15 hlasov

            8. Monika Hanková  13 hlasov

            9. Simona Komorná  10 hlasov 

             

            🎉 Za členov rady školy boli zvolení kandidáti s najvyšším počtom hlasov:

            ✅ Bc. Gabriela Černá

            ✅ JUDr. Kristína Burianová

            ✅ Mgr. Denisa Stupavská

            ✅ Nikola Adamcová

             

            👏Zvoleným členkám srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov pri zastupovaní záujmov rodičov a pri spolupráci na ďalšom rozvoji školy.  📚✨

        • 4. deň v škole v prírode – Súľov-Hradná 🏞️🌞🥾
          • 4. deň v škole v prírode – Súľov-Hradná 🏞️🌞🥾

          • Dopoludnia sme sa vybrali na turistiku na Roháčske sedlo (689 m n. m.) ⛰️🚶‍♀️🚶‍♂️, odkiaľ sa nám naskytli krásne výhľady na okolitú prírodu. 🌲🌳🌄 Po načerpaní síl pri obede 🍽️😋 nasledovala veselá vodná vojna s balónikmi 🎈💦, fľašami 🚿 a špongiami 🧽, po ktorej si žiaci užili športové aktivity podľa vlastného výberu. ⚽🏐🏃‍♀️🏃‍♂️

            Po večeri 🍴 prišlo na rad slávnostné vyhodnotenie školy v prírode. 🏆🎉 Odmenení boli najlepší športovci 🥇🏅, víťazi vedomostných kvízov 🧠📚 aj najporiadkumilovnejšie izby. 🛏️✨

            Posledný večer sme si spoločne užili pri táboráku 🔥🌙 a diskotéke. 🎶💃🕺 O dobrú náladu 😄🎵 a veselé tanečné kreácie 💃🕺✨ rozhodne nebola núdza. 🥳🎉🎈

            🌟🏕️😊 Bol to krásny deň plný pohybu, zábavy, smiechu a nezabudnuteľných zážitkov! 💚🌲🔥🎶

        • Koncoročný výlet žiakov 5.A a 5.B 🌿🚌☀️
          • Koncoročný výlet žiakov 5.A a 5.B 🌿🚌☀️

          • Vo štvrtok 18. júna 2026 sa žiaci zúčastnili zaujímavého vzdelávacieho výletu v Ekocentre Čunovo. 🌳📚

            Počas výpravy lužným lesom si rozšírili svoje vedomosti o rastlinách a živočíchoch, ktoré sa ukrývajú v okolitej prírode. 🌱🦌🦔 Spoločne pátrali po pobytových znakoch zvierat 🐾, spoznávali hlasy vtákov 🐦🎶 a dozvedeli sa viac o tom, ako sa jednotlivé druhy prispôsobujú svojmu prostrediu. 🌍🍃

            Žiaci si vyskúšali aj rôzne aktivity zamerané na pozorovanie prírody 🔍🌿 a rozvoj svojich zmyslov. 👀👂🤲

            Po skončení programu sme sa zastavili v nákupnom centre Bory Mall 🏬, kde si žiaci oddýchli pri občerstvení. 🍕🥤🍦

            Výlet bol nielen poučný, ale aj príjemný a plný nových zážitkov. 😊✨ Domov sme sa vrátili s množstvom zaujímavých poznatkov o prírode. 🌿🦫🦅🌳💚

            🌞🚶‍♀️🚶‍♂️📖🌱 Ďakujeme za krásny deň plný objavovania, poznávania a spoločných zážitkov! 😊🍀

        • 🏆 Reprezentácia na celoslovenskom kole atletiky! 🏃‍♂️🎉
          • 🏆 Reprezentácia na celoslovenskom kole atletiky! 🏃‍♂️🎉

          • Dňa 9. júna 2026 sa v Košiciach uskutočnilo celoslovenské kolo atletických súťaží, na ktorom našu školu reprezentoval žiak 9.A triedy Lukáš Klamík v disciplíne skok do diaľky. 🏃‍♂️🏅 Na podujatie sa kvalifikoval víťazstvom na krajskom kole v Trnave. 👏

            V konkurencii 26 pretekárov z celého Slovenska dosiahol výkon 514 cm, čo mu vynieslo 13. miesto. 📏👏

            Lukáš počas atletickej sezóny reprezentoval školu na okresnej, krajskej aj celoslovenskej úrovni. 🏃‍♂️🎓 Ďakujeme mu za reprezentáciu školy 💙 a prajeme veľa úspechov v ďalších športových aktivitách. 🍀🏅

            Počas celoslovenského kola ho sprevádzal pán zástupca M. Mihál, ktorému ďakujeme za podporu a čas venovaný žiakovi počas podujatia. 🤝🚗

            Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy! 🎉👏🥳

        • Aj vyučovanie môže chutiť 🌭😊
          • Aj vyučovanie môže chutiť 🌭😊

          • Počas hodiny pracovného vyučovania 🏫 na tému Stravovanie 🍎🥪 sme sa s deťmi z 1.B triedy 👧👦 vybrali do terénu 🚶‍♀️🚶‍♂️. Čakalo ich malé prekvapenie 🎁 v podobe návštevy lahôdok 🏪 a chutného párku v rožku 🌭😋.

            Deti si vyučovanie užili 🥰, dozvedeli sa niečo nové 📚✨ a zároveň strávili príjemný čas mimo školských lavíc 🏫🌞.

            Ďakujeme pani Ľubke 💐 za milé privítanie 🤗 a chutné občerstvenie 🌭🥤, ktoré deťom venovala ako sponzorský dar ❤️.

            Mgr. Patrícia Žáčiková 🌷😊

        • 3.deň v škole v prírode - Súľov- Hradná
          • 3.deň v škole v prírode - Súľov- Hradná

          • Tretí deň nás privítal premenlivým počasím 🌦️ s občasnými prehánkami 🌧️, no príjemné teploty nám dopriali množstvo aktivít 😊. 

            Dopoludnia sme si zmerali sily vo vedomostných kvízoch 🧠❓ a pri aktivite „Izba baví izbu“ 🎭🎤, kde si žiaci pripravili zábavný program pre svojich spolužiakov 😄👏.

            Po obede nasledovali športové súťaže 🏃⚽🏅 a hry v družstvách 🤝. Počas dažďa 🌧️ sme sa zabavili pod altánkom pri hrách so šatkou 🎯😊.

            Po krátkom oddychu na izbách 🛏️ žiaci nakreslili svoj najkrajší zážitok 🎨🖍️ a v pršiplášťoch 🧥☔ sme sa vybrali na prechádzku 🚶🌳.

            Deň sme zakončili obľúbeným nočným pochodom 🌙🔦, pri ktorom nechýbala dobrá nálada 😃, odvaha 💪 a kopec zábavy 🎉✨.

        • 🎖️🖌️ Vojaci očami detí 🎨🇸🇰
          • 🎖️🖌️ Vojaci očami detí 🎨🇸🇰

          • V mesiaci máj sa naši žiaci zapojili do celoslovenskej výtvarnej súťaže Vojaci očami detí 🎖️🖌️, ktorú každoročne vyhlasujú podpredseda vlády a minister obrany SR, náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl SR a mesačník Obrana. Tento rok sa konal už jej 25. ročník 🎉 a zapojilo sa do nej až 377 škôl z celého Slovenska 🇸🇰. Organizátorom bolo zaslaných neuveriteľných 2 935 výtvarných prác 🖼️, ktoré hodnotila 11-členná porota 👩‍⚖️👨‍⚖️.

            Úlohou súťažiacich bolo výtvarne vyjadriť 🎨, ako vnímajú prácu a život profesionálnych vojakov 🪖, ich každodenné povinnosti a Ozbrojené sily SR ako celok.

            Našu školu reprezentovali 🌟: Nela Gabriela Ivanov (4. A), Mia Mária Dobiašová (4. A), Karla Sirková (4. B), Valentína Sekáčová (5. A), Patrik Wallner (6. A), Leon Kudláč (6. A), Bianka Bízková (6. A), Nina Podaná (7. A), Lucia Tománková (7. A) a Jakub Špánik (7. A).

            Hoci sa našim žiakom v silnej konkurencii nepodarilo získať žiadne ocenenie 🏅, ich práce nás veľmi potešili 😊. Ukázali veľa tvorivosti ✨, talentu 🌟 a odvahy skúšať nové výtvarné techniky a postupy 🎨🖍️. Žiaci vo svojich prácach zachytili nielen podobu vojakov 🪖, ale aj hodnoty, ako sú odvaha, pomoc a ochrana krajiny ❤️🤝🇸🇰.

            Všetkým zúčastneným ďakujeme 🙏 za krásnu reprezentáciu našej školy 🏫 a prajeme im veľa ďalších úspechov 🏆, tvorivých nápadov ✨ a radosti z tvorenia 😊🎨. 💐👏

        • 2.deň v škole v prírode – Súľov-Hradná 🏞️🌞
          • 2.deň v škole v prírode – Súľov-Hradná 🏞️🌞

          • Po raňajkách 🥐☕ sme začali deň hľadaním pokladu 🗺️💎 a tímovými hrami 🤝🎯. 

            Žiaci pracovali v družstvách 👧🧒, plnili úlohy ✅ a užili si veľa zábavy 😄🎉.Po obede 🍽️ sme sa vybrali na približne 8 km dlhú turistiku 🥾🚶‍♀️🚶‍♂️ k Šarkanej diere 🕳️🐉. 

            Cestou sme obdivovali krásne Súľovské skaly 🏔️✨ a spoznali ďalšie zaujímavé miesta tejto oblasti 🌲🌿. Túru všetci úspešne zvládli 💪👏 a za svoju snahu boli odmenení malými darčekmi 🎁😊.

            Po večeri 🍲 sme si zapísali zážitky do denníkov 📖✍️ a pokračovali večerným programom 🌙⭐. 

            Oslávili sme narodeniny Lea a Nelky 🎂🎈🥳 a nechýbala ani talentová šou 🎤🎭, v ktorej žiaci predviedli svoje schopnosti 🌟 a odvahu vystúpiť pred ostatnými 👏😊.

            Druhý deň bol plný pohybu 🏃‍♀️🏃‍♂️, smiechu 😂 a pekných zážitkov 💚. 

            Žiaci si ho veľmi užili 😍 a domov si odnesú množstvo krásnych spomienok 📸🎒😊. 

    • Prihlásenie